У Градској бибилотеци, 28. октобра, 2019. год, на скупу школских библиотекара Моравичког округа, школски библиотекар и члан пројектног тима Тијана Петрић, одржала је дисеминацију пројекта„ Иновативне методе у образовању одраслих“.  Дисеминација је извршена приказивањем филма о спроведеној мобилности запослених у Словенији и  презентацијом на којој је приказан начин примене нових метода у раду школског библиотекара Основне школе за образовање одраслих у Чачку. Након презентације, уследила су додатна питања присутних.

Osnovna škola za odrasle

У Регионалном центру за стручно усавршавање запослених у просвети у Чачку, у септембру , на скупу запослених у просвети, пред колегама из ОШ „ Милица Павловић“ координатор пројекта, Тања Вучићевић , одржала је дисеминацију пројекта „ Иновативне методе у образовању одраслих“. Дисеминација је извршена путем припремљене презентације. Након презентације, уследила су додатна питања присутних.

tanja diseminacija 2
tanja diseminacija