Поводом Међународног дана солидарности, Основна школа за образовање одраслих Чачак организује хуманитарну акцију Имам – не треба ми. Циљ ове акције је прикупљање половне гардеробе, обуће, играчака, школског прибора, али и прикупљање слаткиша за прављење новогодишњих пакетића за децу полазника наше школе који су ромске националности.

Заинтересовани суграђани који су у могућности да подрже акцију Имам – не треба ми, могу донети гардеробу и слаткише у просторије Основне школе за образовање одраслих ул. Жупана Страцимира број 9, радним данима од 8 до 14 часова у периоду од 15. 12. до 22.12. 2021. године.

За додатне информације контактирати организатора хуманитарне акције Тању Вучићевић на број телефона 064/363-1000 или позвати на број телефона школе 032/322-650.